Powrót
Spotkanie w Strumieniu

Dziś można śmiało powiedzieć, że Akcja Charytatywna Strumień ponownie zakończyła się sukcesem. Ale co konkretnie definiuje ten sukces? Od 19 lat opisujemy naszą akcję na FB, stronie internetowej, w mediach lokalnych i oczywiście moglibyśmy zacząć w klasycznym tonie czyli: „Szkoła Organizacji i Zarządzania zorganizowała 19 akcję charytatywną do Domu Opieki Społecznej, przygotowując dary dla podopiecznych…

Wracając jednak ze Strumienia przyszła nam do głowy pewna myśl, refleksja, spostrzeżenie, które krąży wokół magicznego słowa SPOTKANIE😊. Oczywiście ważne są dary, które udało nam się wspólnymi siłami zebrać, bajka, którą przygotowaliśmy pieczołowicie w szkole. Ale tym razem chcielibyśmy szczególnie podkreślić inny aspekt naszej szkolnej akcji, którym jest niepowtarzalna wartość ludzkiego spotkania się.❤ Takiego prostego, serdecznego i miłego, które sprzyja tworzeniu pozytywnych emocji i wspomnień, podczas którego wzajemna obecność staje się prezentem samym w sobie.
Jako społeczność szkolna budujemy więzi i motywujemy się do wspólnego działania dla drugiego człowieka.
To moment, w którym młodzież (chociaż jeszcze nie do końca świadoma) zastanawia się, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Ciepła rozmowa przy herbacie, po przedstawieniu w ośrodku, sprzyja budowaniu więzi i wzmacnianiu relacji międzyludzkich.
Spotkania w Strumieniu są czasem, w którym skupiamy na tym, co naprawdę istotne – na relacjach z innymi ludźmi, na doświadczeniu magii wspólnoty.
Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować WSZYSTKIM, którzy sprawili, że to spotkanie było tak wyjątkowe –❤ UCZNIOM,💛 ABSOLWENTOM,💚 SŁUCHACZOM PSM,💜 RODZICOM, NAUCZYCIELOM,🤎 PRACOWNIKOM SZKOŁY!
Dziękujemy sponsorom: firmie Mokate, Firmie DAS, Firmie FOPS, Zarządowi Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
🎁🎁🎁
DYREKCJA DPS wraz z Chłopcami życzą WSZYSTKIM zdrowych i wesołych świąt!🎄🎄🎄
 

Wypełnij i zapisz się ONLINE